top of page
  • Writer's pictureMykhailo Khadzhynov

Казка про дівчат, що жили через вулицю

Updated: Sep 23, 2023Одне маленьке дівча, що жило у гарненькому будиночку на вулиці неподалік від центру міста, мріяло про принца. Принц в її мріях був завжди різний: то на білому коні, то на чорному мерседесі, а інколи навіть на зеленому крокодилі, в капелюсі та з ножем, засмаглий та усміхнений. Вдень дівчина могла просидіти кілька годин біля вікна, вдивляючись в далину, уявляючи, як її принц наближається до неї різноманітними способами.

В будиночку навпроти, через вулицю, жила інша дівчина. Вона постійно уявляла себе то піратом, то ковбоєм, перемагала якихось розбійників та рятувала усіх навкруги. Вона була дуже сильна та незалежна, і їй навіть у самому глибокому сні не могло наснитися, що якийсь там принц чомусь до неї приїде. Все в неї виходило гарно й без принца. Ну, подумки.

І от, одного дня, місто захопили пірати. Вони підпливли на своїх кораблях вночі, непомітно, і рано вранці захопили місто.

Перша дівчина трохи розгубилася спочатку, але невдовзі зосередилась на двох задачах: по-перше, вона виглядала прихованого принца серед піратів. По-друге - вдивлялася в далину більш ніж зазвичай, виглядаючи принца з військом, що визволить місто, та одружиться з нею. Найбільше її хвилювало те, що обидва принци - піратський та військовий - могли з'явитись одночасно, та повбивати одне одного. Це була б справжня трагедія!

Друга дівчина було спробувала рятувати місто від піратів, але з цим була невеличка проблемка. Дівчина відважно вистрибувала перед піратами з якихось схованок, вимахуючи якоюсь підручною зброєю - ножицями, чи там, кабачком - і кричала: "забирайтеся геть, кляті розбійники!". Але пірати її чомусь не помічали. Може, були дуже зайняті, може, п'яні, а може просто дівчина була надто мала і надто мила, щоб пірати могли сприйняти її серйозно.

Дівчину це трохи бентежило, але вона була сильна й незалежна - тому шукала іншу зброю, більшу, і ховалася в нову схованку, і все повторювалось.

А потім король тієї країни прислав до піратів парламентарів, домовлятись, і вони домовились, що король заплатить піратам гроші за те, щоб вони захопили інше місто - в сусідньому королівстві. Бо королю не подобався його сусід-король, тому що він був лисий та з бородавкою на носі, а піратам було все одно, яке місто захопити, лише б хтось давав їм золото.

То пірати пішли.

А принців ані в тому, ані в сусідньому королівстві взагалі не було.

А дві дівчини так і живуть у своїх будинках через вулицю. Вони познайомились, але не сподобались одна одній: кожна вважала іншу дурепою. Вони виросли, подорослішали, потім перетворилися на двох поважних сивих леді - і весь час дивились одна на одну через вулицю, і гучно лаялись.

Так їх в тому місті й називали - лайливі сестри.

Бо містянам було не дуже цікаво, чому це дві поважні дами так лають одне одного, але чомусь здавалося, що вони дуже схожі.

24 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page